Stewardessa przyjęła oświadczyny podczas lotu. Zwolniono ją, bo "wywołała zamieszanie"

Świat
Stewardessa przyjęła oświadczyny podczas lotu. Zwolniono ją, bo "wywołała zamieszanie"
YouTube/微博视频精选

Stewardessa linii China Eastern Airlines przyjęła oświadczyny od swojego chłopaka na pokładzie samolotu. Nagranie z nietypowych zaręczyn pojawiło się w sieci i zyskało dużą popularność. Wideo w pewnym momencie dotarło do przełożonych kobiety, którzy zdecydowali o zwolnieniu stewardessy. Według przedstawicieli linii zachowanie pary zagroziło bezpieczeństwu lotu.

Do podniebnych zaręczyn doszło w maju, ok. godziny po starcie.

 

Partner stewardessy, z którym spotykała się od czterech lat, ukląkł przed nią z pierścionkiem w ręku. Pasażerowie zaczęli nagrywać scenę, a gdy kobieta zgodziła się, nagrodzili świeżo zaręczonych gromkimi brawami.

 

Następnie stewardessa, posługując się pokładowym głośnikiem, podziękowała pasażerom za to, że "byli świadkami tak ważnej dla niej chwili".

 

 

"Zignorowała bezpieczeństwo pasażerów"

 

We wrześniu, kilka miesięcy po zaręczynach, kobieta otrzymała list informujący ją o zwolnieniu z pracy. China Eastern Airlines poinformowała ją, że podjęto taką decyzję, ponieważ kobieta "zignorowała bezpieczeństwo pasażerów".

 

"Prywatne miłosne doświadczenia spowodowały zamieszanie wśród pasażerów" - napisano w decyzji o zwolnieniu, na którą powołuje się telewizja Channel 8.

 

Jak informują chińskie media, zwolnienie kobiety z pracy spotkało się z różnymi reakcjami w sieciach społecznościowych. Część nazywa decyzję linii "nieludzką", z kolei inni podkreślają, że "prywatne sprawy" podczas godzin pracy są niestosowne.

 

Channel 8, Mirror

bas/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie