Nietrzeźwy mężczyzna chciał skoczyć z wodospadu. Uratowali go policjanci

Polska
Nietrzeźwy mężczyzna chciał skoczyć z wodospadu. Uratowali go policjanci
Wikimedia Commons

Szybka interwencja policjantów uratowała 44-letniego mieszkańca gminy Chojnów. Mężczyzna usiłował odebrać sobie życie. Funkcjonariusze chwycili 44-latka stojącego na skraju wodospadu i odciągnęli w bezpieczne miejsce. Obecnie znajduje się pod opieką lekarzy. W chwili zdarzenia był nietrzeźwy.

Chojnowscy policjanci zostali wezwani na interwencję. Zgłaszający przekazał, że na moście, znajdującym się nad rzeką Skora, przebywa mężczyzna, który grozi, że za chwilę skoczy. Funkcjonariusze natychmiast udali się na miejsce, włączając sygnały świetlne i dźwiękowe.

 

Na miejscu zastali mężczyznę, który siedział na środku rzeki, na skraju wodospadu. Groził, że zaraz zeskoczy i się zabije. Funkcjnariusze wskoczyli do wody i w niemal ostatniej chwili chwycili 44-latka.

 

Z uwagi na wyczuwalną silną woń alkoholu, został przebadany alkomatem. Wynik pokazał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Następnie, mężczyzna został przekazany zespołowi Pogotowia Ratunkowego, który udzielił mu dalszej pomocy. Z uwagi na zły stan psychofizyczny, mężczyzna został przewieziony do legnickiego szpitala.

 

polsatnews.pl

mos/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie