2-letni Brody nie dożyje świąt. Mikołaj przyszedł do niego 100 dni wcześniej

Świat
2-letni Brody nie dożyje świąt. Mikołaj przyszedł do niego 100 dni wcześniej
Facebook/Ciny Xmas Lights

Chłopczyk ze stanu Ohio ma nowotwór mózgu i - zdaniem lekarzy - najprawdopodobniej nie dożyje do Bożego Narodzenia. Jego rodzice i mieszkańcy rodzinnego miasteczka postanowili zorganizować Gwiazdkę trzy miesiące wcześniej.

"Dziękujemy za wyrazy miłości, wsparcia i modlitwę" - napisał na Facebooku Todd Allen, ojciec 2-letniego Brodiego. 

 

Dziecku podobno bardzo podobały się jego pierwsze święta Bożego Narodzenia, więc najbliżsi postanowili się postarać, aby zobaczył jeszcze jedne. Rodzina i sąsiedzi wystroili ulicę w bożonarodzeniowe ozdoby, w domu chłopczyka stanęła świątecznie ubrana choinka. 

 

 

Chociaż Brody nie może już chodzić, nie jest w stanie poruszać lewą ręką i z trudnością mówi, to gdy zobaczył dekoracje miał krzyknąć "wow".

 

- Chociaż zostało mu już niewiele czasu chcieliśmy dać mu jak najwięcej szczęścia i radości - ile możemy - wyjaśniła stacji CBS News jego siostra McKenzie.

 

Malec wymienił się z rodzicami i rodzeństwem kartkami z życzeniami. 

 

Na założonym na Facebooku profilu życzenia bożonarodzeniowe składają mu teraz internauci - m.in. zawodnicy zespołu futbolowego Cincinnati Bengals.

 

 

Na 23 września zaplanowana jest wizyta komiksowych superbohaterów w domu Brodiego.

 

Chłopiec choruje przewlekle od roku, w maju został u niego zdiagnozowany agresywny nowotwór mózgu. We wrześniu rodzina zdecydowała się zakończyć nieskuteczną chemioterapię.

 

polsatnews.pl, Fox News

jm/hlk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie