Kąpał się z członkami japońskiej mafii. Krzysztof Hanke w "Skandalistach", Polsat News o godz. 20:00

Kultura
Kąpał się z członkami japońskiej mafii. Krzysztof Hanke w "Skandalistach", Polsat News o godz. 20:00
Polsat News

Bili się z zawodnikami sumo i kąpali z członkami japońskiej mafii. Spali w hotelu, gdzie pokojem jest ciasna kapsuła i jedli trującą rybę. Te i inne historie w programie "Skandaliści" opowie Agnieszce Gozdyrze słynny Bercik - czyli Krzysztof Hanke, kabareciarz i jeden z uczestników nowego show Polsatu "Lepiej późno niż wcale". Transmisja na Polsat News i polsatnews.pl o godz. 20.

- Biorę kobiety na litość - wyznaje Agnieszce Gozdyrze Krzysztof Hanke, czyli słynny kabareciarz, Bercik ze Świętej wojny i uczestnik nowego show Polsatu "Lepiej późno niż wcale". W programie "Skandaliści" zdradzi szczegóły powstawania programu, ale opowie też o tym, jak działa na płeć piękną, jak ze swojego niskiego wzrostu uczynił zaletę i kim dla hanysów są gorole. 

 

"Lepiej późno niż wcale" to program, w którym czterej dojrzali, pełni humoru i wigoru mężczyźni w towarzystwie młodego youtubera wybrali się w podróż do Japonii, Korei i Indonezji. Zderzyli się tam z odmienną kulturą i przeżyli mnóstwo ekscytujących przygód. Uczestnicy m.in. brali udział w walkach sumo, a w ramach poszukiwania diabła morskiego zeszli 10 m pod wodę.

 

Polsat News

grz/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie