Zwłoki dwóch kobiet i trojga dzieci znaleziono na przedmieściach Perth

Świat

Pięć ciał - kobiet i dzieci - znaleziono w niedzielę na przedmieściach Perth w zachodniej Australii. Tamtejsza policja informuje, że interweniowała po tym, jak 24-letni mężczyzna zgłosił się na komendę i poinformował o zdarzeniu. Okazało się, że to partner zamordowanej kobiety i ojciec jej dzieci. Został aresztowany i postawiono mu zarzuty. 

Asystent komisarza policji Paul Steele nazwał zdarzenie "tragicznym" i ocenił, że odbije się ono na psychice lokalnej społeczności. 

 

Zwłoki matki i babci oraz dwuletnich bliźniaczek i trzylatki znaleziono w domu prywatnym w Bedford. Nie udało się jeszcze ustalić, od jak dawna ciała się tam znajdowały. 

 

Wczesny etap śledztwa

 

Jak poinformował Steele, miejsce ma zbadać zespół medycyny sądowej. Zaznaczył, że śledztwo jest na "bardzo wczesnym etapie". 

 

W poniedziałek rano Nine News poinformowało, że oskarżony o dokonanie morderstwa został 24-letni mężczyzna. 

 

 

Serwis Nine News podaje, że sąsiedzi często widywali dzieci bawiące się na trawniku przed domem. - To przykre, że coś takiego miało miejsce, w tak cichym sąsiedztwie. To odrażające - mówiła mieszkająca w pobliżu Maria Manfredini.

 

- Smutne. Mam dwójkę dzieci i gdy coś takiego dzieje się w pobliżu, robię się niespokojna - dodaje Wagner D'Souza w rozmowie serwisem.

 

To trzeci incydent w zachodniej Australii w ciągu ostatnich miesięcy. Nine News przypomina, że w lutym na przedmieściach Perth zamordowana została matka ze swoim dwuletnim dzieckiem, natomiast w maju mężczyzna zastrzelił szóstkę swoich krewnych, po czym popełnił samobójstwo. 

 

Nine News, polsatnews.pl

msl/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie