Zaczął strzelać, bo zabrakło biletów na koncert Ice Cube'a

Świat

Mężczyzna, którego danych dotąd nie opublikowano, chciał kupić bilet na koncert rapera Ice Cube w San Diego. W kasie dowiedział się jednak, że wszystkie wejściówki zostały wyprzedane. Na miejscu wywiązała się dyskusja, w czasie której mężczyzna oddał kilka strzałów w pobliżu tłumu. Interweniowali policjanci, którzy postrzelili sprawcę awantury.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godz. 18:40 czasu lokalnego. Na torze wyścigowym Del Mar Thoroughbred Club w San Diego odbywał się tego dnia koncert rapera Ice Cube'a.

 

Lokalny wydział szeryfa poinformował, że tego dnia pewien człowiek przyszedł do kasy i usiłował kupić bilet na ten koncert. Na miejscu dowiedział się jednak, że wszystkie wejściówki zostały już wyprzedane.

 

- Mężczyzna zaczął się awanturować. W pewnym momencie wyjął posrebrzany półautomatyczny pistolet i kilka razy strzelił w zatłoczonym miejscu - informuje policja.

 

"Trafiony w tors i ramię"

 

Natychmiast zareagowali będący na miejscu funkcjonariusze. Najpierw oddali trzy strzały ostrzegawcze, a następnie użyli tasera. Gdy mężczyzna nadal trzymał w ręku broń, policjanci postrzelili go. Lokalny oddział telewizji NBC poinformował, że mężczyzna został wielokrotnie trafiony w tors i ramię.

 

Przewieziono go do szpitala. Nie ma informacji o jego stanie zdrowia. 

CBS

zdr/dro/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie