Mężczyznę z nożem kuchennym wbitym w klatkę piersiową znaleziono na krakowskich Plantach

Polska

62-letniego mężczyznę znaleziono w piątek ok. godz. 6:30 na Plantach w Krakowie. Mężczyzna miał wbity w klatkę kuchenny nóż i wiele innych obrażeń. Mimo reanimacji zmarł. Część Plant została zamknięta przez policję.

Ciało mężczyzny ubranego na sportowo zauważył ok. godz. 6:30 przejeżdżający krakowskimi plantami rowerzysta - w pobliżu skrzyżowania ulic Straszewskiego i Smoleńsk.


Mężczyzna nie tylko miał wbity nóż kuchenny nóż w klatkę piersiową, ale również wiele innych okaleczeń.

 

- 62-latek został ugodzony nożem i - mimo reanimacji - zmarł - poinformowała Anna Zbroja-Zagórska z biura prasowego małopolskiej policji.


Część Plant jest zamknięta. Funkcjonariusze przeszukują teren i szukają wszelkich śladów, które pozwoliłyby naprowadzić na trop zabójcy.


Policja wystosowała apel do osób, które w piątek po godz. 6 rano były na Plantach i widziały podejrzanie zachowującą się osobę.

 

Początkowo pojawiały się informacje, że ofiarą może być osoba bezdomna, ale jak ustalił reporter Polsat News Bartosz Jastrzębski wiadomo już, że znaleziony mężczyzna był mieszkańcem Krakowa. Ustalono również, że 62-latek miał na sobie sportowy ubiór, gdyż wyszedł na Planty pobiegać.  

 

polsatnews.pl

grz/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie