Członkowie "Solidarności" dostaną zniżki na stacjach Lotosu

Biznes
Członkowie "Solidarności" dostaną zniżki na stacjach Lotosu
lotos.pl

Od jesieni członkowie NSZZ "Solidarność" i ich rodziny będą tankować z rabatem na wszystkich stacjach Lotos i Lotos Optima. Dzięki kartom paliwowym Lotos Biznes dostaną zniżki również na myjnie, oleje i płyny do spryskiwaczy oraz produkty z menu Cafe Punkt. Porozumienie w tej sprawie podpisali 29 sierpnia szef "S" Piotr Duda i prezes należącej do skarbu państwa spółki Lotos Paliwa Wojciech Weiss.

Od ubiegłego roku prowadzimy pilotażową współpracę ze śląsko-dąbrowską oraz podbeskidzką Solidarnością. Jesteśmy zadowoleni z tej kooperacji, dlatego podpisanie umowy na szczeblu centralnym z największym związkiem w Polsce - liczącym kilkaset tys. członków - to ważny krok dla sieci Lotos - mówi prezes Wojciech Weiss.

 

Z kolei Piotr Duda, przewodniczący KK NSZZ "Solidarność" podkreśla, że czeka na dalszy rozwój kooperacji. - Dotychczasowa współpraca "Solidarności" z Lotosem przynosi dobre efekty. Warto rozszerzać ją na wszystkich członków związku - mówi. 

 

Nawet kilkadziesiąt groszy na litrze paliwa

 

 

Jak informuje spółka, użytkownicy związkowych kart Lotos Biznes otrzymują rabaty - od kilku do kilkudziesięciu groszy - za każdy litr określonego paliwa, 10-proc. zniżkę na produkty z menu Cafe Punkt, oleje i płyny do spryskiwaczy oraz 15 proc. zniżkę na usługi myjni.

 

- Jesteśmy otwarci na rozmowy z każdym związkiem zawodowym w Polsce - mówią przedstawiciele spółki.

 

Lotos ma ok. 500 stacji paliw w całej Polsce. Jako sprzedawca detaliczny i hurtowy zaopatruje w paliwa blisko 1/3 polskiego rynku.

 

polsatnews.pl

mos/dro/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie