Napad w Jankach koło Warszawy. Łupem złodziei mogło paść nawet 1,5 mln zł

Polska

W okolicach centrum handlowego w podwarszawskich Jankach doszło w środę do napadu. - Trzy osoby zostały poszkodowane, skradziono znaczą sumę pieniędzy - powiedziała kom. Ewa Szymańska z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji. Łupem przestępców mogło paść 1,5 mln zł.

Jak przekazała Szymańska, do zdarzenia doszło w środę około godz. 12. - Trzy osoby zostały poszkodowane, udzielona była pomoc medyczna. Skradziono znaczną gotówkę. Trwają czynności dochodzeniowo-śledcze pod nadzorem prokuratury - powiedziała rzeczniczka prasowa. Jak dodała, policja nie udziela na tym etapie szerszych informacji.

 

 

Do napadu doszło przed centrum handlowym przy Placu Szwedzkim w Jankach. Według nieoficjalnych informacji podawanych przez część mediów zaatakowani zostali obywatele Chin, którzy nieśli pieniądze do banku. Napadli na nich zamaskowani przestępcy. Łupem złodziei mogło paść nawet 1,5 mln zł. 

 

Policja nie potwierdza doniesień o strzelaninie oraz pościgu za sprawcami z użyciem helikoptera. Napastnicy mieli uciekać białym bmw.

 

polsatnews.pl, wp.pl, RM FM

jm/paw/grz/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie