Kieliszki za 2 zł, półbuty za 30. Sklep internetowy Agencji Mienia Wojskowego poszerza ofertę

Polska
Kieliszki za 2 zł, półbuty za 30. Sklep internetowy Agencji Mienia Wojskowego poszerza ofertę
/sklep.amw.com.pl/

Kilka rodzajów wojskowych butów, mundury, płaszcze, kożuchy, kurtki i futrzane czapki oraz wiele innych produktów znalazły się w ofercie internetowego sklepu Agencji Mienia Wojskowego. Do e-sklepu trafiło łącznie niemal 40 nowych produktów. W sklepie internetowym AMW nabyć można oryginalne produkty z wojskowych magazynów.

AMW wskazuje, że oferta e-sklepu jest na tyle różnorodna, by mogła zainteresować zarówno miłośników militariów, kolekcjonerów wojskowych gadżetów, jak również np. majsterkowiczów, czy osoby zajmujące się aranżacją wnętrz.

 

I tak np. kieliszek do koniaku kosztuje 2 zł, skórzane półbuty galowe 30 zł, futrzana czapka 60 zł, a kabura do pistoletu maszynowego 15 zł.

 

"Środki Agencja przekazuje na modernizację techniczną polskiej armii"

 

Bogdana Bogusławska-Dobosz z AMW poinformowała że do oferty e-klepu trafiło właśnie blisko 40 nowych produktów, wśród nich kilka rodzajów wojskowych butów, mundury, płaszcze, kożuchy, kurtki czy futrzane czapki. - Zakupy w agencyjnym e-sklepie można robić już od połowy czerwca. Od tego czasu wartość złożonych zamówień wyniosła już prawie 207 tys. zł. Środki pochodzące ze sprzedaży internetowej Agencja przekazuje na modernizację techniczną polskiej armii - podkreśliła Bogusławska-Dobosz.

 

Zaplecze magazynowe e-sklepu zlokalizowane jest w Krakowie. Środki uzyskane ze sprzedaży internetowej, podobnie jak pozostałe zyski pochodzące z zagospodarowania powojskowego sprzętu, Agencja przekaże na Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych RP.

 

PAP

jm/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie