11 kilogramów amfetaminy w mieszkaniu 52-latka

Polska
11 kilogramów amfetaminy w mieszkaniu 52-latka
CBŚP Policja

Funkcjonariusz Centralnego Biura Śledczego Policji znaleźli i zabezpieczyli 11 kg amfetaminy we Włocławku (Kujawsko-Pomorskie). Zatrzymany został 52-letni Mirosław B., który najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Znalezione narkotyki podzielone były na kilogramowe paczki i miały trafić na rynek. Sąd zadecydował o areszcie dla mężczyzny, który jest podejrzany o ten przestępczy proceder.

 

Na trop 52-latka wpadli policjanci z Centralnego Biura Śledczego Policji z Zarządu w Bydgoszczy z Wydziału we Włocławku. Z zebranych informacji wynikało, że mężczyzna może posiadać znaczne ilości narkotyków. Podczas przeszukania posesji użytkowanej przez Mirosława B., policjanci CBŚP znaleźli ukryte jedenaście kilogramowych paczek owiniętych taśmą.

 

 

 

- Badanie zabezpieczonej substancji przeprowadzone w Laboratorium Kryminalistycznym w KWP w Bydgoszczy wykazało, że jest to amfetamina. W Prokuraturze Okręgowej we Włocławku postawiono zatrzymanemu zarzut posiadania substancji psychotropowej w postaci 11 kg amfetaminy. Według prokuratora, taka ilość wskazywała na przeznaczenie do dalszego obrotu - poinformowała rzecznik prasowa CBŚP kom. Iwona Jurkiewicz.

 

Dalsze okoliczności sprawy są wyjaśniane przez funkcjonariuszy.

 

PAP

dk/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze