Siemoniak poparł dwie propozycje dla Warszawy. Później dowiedział się, że to pomysły Jakiego [WIDEO]

Polska

Tomasz Siemoniak w programie "Graffiti"odniósł się do niektórych propozycji kandydata PiS na prezydenta Warszawy Patryka Jakiego. Były szef Ministerstwa Obrony Narodowej w rządzie PO-PSL przyznał, że część obietnic wyborczych Jakiego "brzmi rozsądnie". - Patryk Jaki obiecał również dwie linie metra - ta propozycja z kolei jest niepoważna - dodał.

- Jest pan za tym, aby urzędy pracowały dwa dni do godziny 20? - pytał gospodarz programu Piotr Witwicki. - Tak, jestem - odpowiedział Siemoniak. - A jest pan za tym, aby wjazd do centrum Warszawy był darmowy? Były szef MON odpowiedział twierdząco. - To musi pan zagłosować na Patryka Jakiego, bo to są jego propozycje - podkreślił prowadzący. 

 

Start samorządowej kampanii wyborczej Koalicji Obywatelskiej - 8 września

 

Siemoniak stwierdził, że kandydatowi PiS na prezydenta Warszawy "zdarza się czasem powiedzieć coś rozsądnego". - To nie oznacza, że trzeba go w każdym momencie w czambuł potępiać - powiedział polityk PO.

 

Dodał również, że start samorządowej kampanii wyborczej Koalicji Obywatelskiej - PO i Nowoczesnej odbędzie się 8 września.

 

- Konwencja odbędzie się zapewne w Warszawie. Trwają tutaj ostatnie przymiarki, żeby to był taki start Koalicji Obywatelskiej i programowy i polityczny, pokazujący, że chcemy jako Koalicja Obywatelska przyciągać różne nowe środowiska - mówił Siemoniak.

 

 

polsatnews.pl, Polsat News, PAP

nro/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie