Nagi mężczyzna biegał po S11. Doprowadził do potrącenia kierowcy, który wysiadł z pojazdu

Moto
Nagi mężczyzna biegał po S11. Doprowadził do potrącenia kierowcy, który wysiadł z pojazdu
Radio Poznań - Motosygnały

Najpierw uszkodził auta zaparkowane w Gądkach (woj. wielkopolskie), później pieszo wyruszył na drogę S11. Na trasie zatrzymywał samochody i uszkadzał je. Zachowanie mężczyzny doprowadziło do potrącenia jednego z kierowców, który wyszedł z auta, żeby odgonić natręta.

Zgłoszenie o tym, że ktoś niszczy samochody zaparkowane przy ul. Poznańskiej w Gądkach policjanci otrzymali w czwartek ok. godz. 13.

 

- Obywatel Mołdawii pod wpływem alkoholu miał uszkodzić tam samochody - powiedział w rozmowie z polsatnews.pl Andrzej Borowiak, rzecznik prasowy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. 

 

Zatrzymywał auta i je uszkadzał

 

Gdy funkcjonariusze dojechali na miejsce, nikogo nie zastali. Mężczyzna, który niszczył auta, wybrał się na drogę S11, pomiędzy Poznaniem a Środa Wielkopolską. Chodząc po trasie szybkiego ruchu Mołdawianin zatrzymywał pojazdy, a potem je uszkadzał. Według Radia Poznań napastnik skakał po samochodach, a według świadków nie miał na sobie ubrania.

 

Radio Poznań - Motosygnały

 

 

Trafili do szpitala

 

Kierowcy, myśląc, że mężczyzna potrzebuje pomocy, zatrzymywali swoje samochody. W efekcie kierowca jednej z ciężarówek, który wysiadł z pojazdu, został potrącony. Trafił następnie do szpitala.

 

Do szpitala trafił również nagi agresor.

 

Jak powiedział nam oficer prasowy Andrzej Borowiak, z mężczyzną nie będą wykonywane żadne czynności.

 

- Kierowcy zniszczonych aut odmówili złożenia wniosku o ściganie tego mężczyzny. W związku z tym nie możemy postawić mężczyźnie żadnych zarzutów - wyjaśnił Borowiak.

 

polsatnews.pl, radiopoznan.fm

mr/hlk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie