Nagie selfie na oficjalnym profilu ministerstwa obrony. "Ktoś zapomniał się wylogować"

Świat
Nagie selfie na oficjalnym profilu ministerstwa obrony. "Ktoś zapomniał się wylogować"
Twitter/Kevin Rothrock

Na oficjalnym koncie rosyjskiego resortu obrony na Instagramie zazwyczaj publikowane są zdjęcia arsenału wojskowego Władimira Putina. Ku zdziwieniu internautów nieoczekiwanie pojawiła się tam fotografia przedstawiająca nagą kobietę. W sieci zaczęto spekulować, że nagie selfie może przedstawiać Rossijanę Markowską - 27-letnią rzeczniczkę MON.

Zdjęcie nagiej kobiety pojawiło się na jednym z kilkusekundowych Instastories rosyjskiego MON. Fotografia niemal natychmiast została usunięta, jednak internauci zdążyli ją zapisać, wykonując zrzut ekranu w smartfonie. 

 

Nagie selfie bez widocznej twarzy kobiety obiega sieć, a użytkownicy mediów społecznościowych spekulują, kogo przedstawia.

 

"Ktokolwiek prowadzi konto rosyjskiego Ministerstwa Obrony na Instagramie, najwyraźniej zapomniał się wylogować przed bardzo seksownym sobotnim popołudniem" - napisał Kevin Rothrock, który opublikował na Twitterze ocenzurowane przez niego zdjęcie z Instagrama rosyjskiego MON.

"Make love, not war"

 

Niektórzy użytkownicy stwierdzili, że zdjęcie nagiej kobiety wskazuje na przejście na zupełnie nową, mniej zmilitaryzowaną strategię resortu obrony. 

 

"Przedstawiamy nasze nowe motto: czyń miłość, nie wojnę" - napisał jeden z użytkowników Twittera.

"Atak hakerski"

 

Internauci sugerują, że autorką zdjęcia może być 27-letnia Rossijana Markowska, rzeczniczka rosyjskiego MON.

 

Pojawiają się teorie, że Markowska chciała wysłać fotografię ze swojego prywatnego konta, jednak nie wylogowała się z konta ministerstwa.

 

Nie brakuje też sugestii, że mogło dojść do ataku hakerskiego.

 

The Sun

zdr/dro/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie