Zombie Boy nie żyje. Rick Genest popełnił samobójstwo w wieku 32 lat

Świat
Zombie Boy nie żyje. Rick Genest popełnił samobójstwo w wieku 32 lat
Facebook/Zombie Boy

Kanadyjski model Rick Genest posługujący się pseudonimem Zombie Boy popełnił samobójstwo. Mężczyzna znany był z licznych tatuaży. W światowym showbiznesie zasłynął po pojawieniu się w teledysku Lady Gagi "Born This Way". Miał 32 lata.

Rick Genest został znaleziony martwy w środę w swoim mieszkaniu w Montrealu. Policja nie potwierdza, co było przyczyną jego śmierci. Jak poinformowały media, 32-latek popełnił samobójstwo.

 

Lady Gaga pożegnała się z modelem we wzruszającym wpisie w mediach społecznościowych. "Samobójstwo mojego przyjaciela Ricka Genesta jest wstrząsające. Musimy bardziej się starać, by zmienić naszą kulturę. Nasze zdrowie psychiczne musi stać się priorytetem i nie możemy bać się o nim rozmawiać. Jeśli masz problem, zadzwoń do przyjaciela lub kogoś z rodziny. Musimy sobie pomagać" - napisała.

 

Piosenkarka obiecała, że wraz ze swoją fundacją "Born This Way Foundation" zrobi wszystko, by opinia publiczna głośniej mówiła o problemach młodych ludzi.

 

 

Tatuaż pokrywał 80 proc. jego ciała

 

Rick Genest urodził się 7 sierpnia 1985 roku w Chateauguay. Kiedy był nastolatkiem, wykryto u niego guza mózgu, który został usunięty chirurgicznie, gdy Rick miał 15 lat. W wieku lat 16 zrobił swój pierwszy tatuaż na lewym ramieniu.

 

Mając 17 lat, po skończeniu szkoły średniej, opuścił swój rodzinny dom i stał się częścią undergroundowej kultury punkowej. Utrzymywał się z mycia szyb samochodów stojących na światłach oraz mieszkał w opuszczonych budynkach. To w tym czasie nadano mu pseudonim Zombie Boy.

 

W wieku 19 lat rozpoczął realizację projektu tatuażu obejmującego całe ciało. Powierzył go artyście o nazwisku Frank Lewis z Montrealu. Po ponad 6 latach 80% ciała Zombie Boya zostało pokryte tatuażem, który przedstawia rozkładające się ciało. Na tatuaż wydał ponad 17 tysięcy dolarów. Cały czas powtarzał, że nie jest on jeszcze skończony.

 

 

polsatnews.pl, TMZ

mr/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie