Bezdomny Polak za 100 euro wynagrodzenia zgodził się na tatuaż na czole

Świat
Bezdomny Polak za 100 euro wynagrodzenia zgodził się na tatuaż na czole
Facebook

Na pomysł tatuażu wpadł Anglik świętujący w hiszpańskim Benidorm swój wieczór kawalerski. Zaproponował bezdomnemu Tomkowi, że zapłaci mu 100 euro, jeśli zgodzi się, aby wytatuować mu na czole imię i nazwisko narzeczonej Anglika. Swoim "dziełem" na Facebooku pochwalił się lokalny salon tatuażu.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend w Benidorm, kurorcie turystycznym na Costa Brava, pomiędzy Walencją a Alicante. Anglicy, którzy świętowali tam wieczór kawalerski jednego z nich, spotkali w nocy polskiego bezdomnego przedstawiającego się jako Tomek.

 

Zaproponowali, że dadzą mu 100 euro, jeśli wytatuuje sobie na czole imię i nazwisko panny młodej i jej miejsce zamieszkania - Jamie Blake, North Shields, NE 28'. North Shields to 30-tysięczne miasto na północy Anglii, niedaleko  Newcastle. NE 28’ to kod pocztowy tego regionu.

 

Jak relacjonuje dziennik "Daily Star" Polak się zgodził, a na profilu na Facebooku lokalnego studia tatuażu ukazało się zdjęcie jak w trakcie zabiegu pokazuje wyciągniętą rękę ze znakiem pokoju.

 

Zabieg był jednak zbyt bolesny dla Polaka i tatuażysta zdążył umieścić na jego czole jedynie napis "Jamie Blake No" zanim przerwano tworzenie tatuażu.

 

Nie wiadomo, czy angielscy imprezowicze zapłacili Tomkowi za niedokończony tatuaż.

 

Oburzenie w Benidorm i Wielkiej Brytanii

 

 

Wyczyn świętujących wieczór kawalerski spotkał się z oburzeniem mieszkańców Benidorm oraz wielu Brytyczyków. Pomoc w znalezieniu sprawców zaproponował szkocki milioner Duncan Bannatyne.

 

Karen Cowles, przewodnicząca Stowarzyszenia Brytyjskich Przedsiębiorców w Benidorm zapowiedziała, że postara się pomóc Tomkowi w usunięciu tatuażu.

 

Facebook

 

Daily Mail, Daily Star

jm/dro/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie