20-latek potrącił cztery młode osoby. Jedna jest w stanie ciężkim

Polska
20-latek potrącił cztery młode osoby. Jedna jest w stanie ciężkim
policja.pl

20-letni mieszkaniec powiatu tatrzańskiego potrącił czworo nastolatków w wieku 17-18 lat w miejscowości Sierockie (Małopolskie). Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala, jedna z nich w jest stanie ciężkim. Kierowca był trzeźwy.

Do zdarzenia doszło w niedzielę w miejscowości Serockie (Małopolskie). Kierujący volkswagenem w momencie zatrzymania był trzeźwy.

 

- O godz. 3:45 zostaliśmy poinformowani o potrąceniu czterech osób w miejscowości Serockie. Policjanci na miejscu ustalili, że kierowca volkswagena to 20-letni mieszkaniec powiatu tatrzańskiego. Jedna z tych osób nie wymagała hospitalizacji. Dwie zostały przewiezione do szpitala w Zakopanem, a dziewczynę w wieku 18 lat, będącą w stanie zagrażającym życiu przetransportowano do szpitala w Nowym Targu - przekazał polsatnews.pl rzecznik zakopiańskiej policji, mł.asp. Krzysztof Waksmundzki.

 

Policja nie informuje szczegółowo o okolicznościach zdarzenia, by wpłynąć na zeznania świadka. Miejsce, w którym doszło do potrącenia było dobrze oświetlone, a auto którym poruszał się 20-latek było sprawne. 

 

polsatnews.pl

pez/ml/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie