"Biegowa fota roku". 75-latka dobiegła nad Morskie Oko, po drodze wyprzedzała furmanki

Polska
"Biegowa fota roku". 75-latka dobiegła nad Morskie Oko, po drodze wyprzedzała furmanki
Facebook/Barbara Prymakowska

"Wyprzedzałam furmanki z młodzieżą. Aktywność wstydliwa, a koników żal" - napisała na Facebooku Barbara Prymakowska, która trasę nad Morskie Oko pokonała biegiem. 75-latka nad jezioro dotarła w mniej niż godzinę. "BRAWA, BRAWA, BRAWA i wstyd dla tych, których Pani Basia przegoniła" - stwierdził na Facebooku administrator jednego z biegowych profili, który udostępnił zdjęcie pani Barbary.

"Dziś z Basią pokazywaliśmy »taternikom« w furmankach i wozach jak się »zdobywa« Morskie Oko. Ja wyprzedziłem 5 wozów. Od szlabanu do schroniska zajęło mi to 48 minut, a Basia dobiegła niedługo po mnie" - napisał na Facebooku Adam Buczyński, który towarzyszył pani Barbarze w treningu.


"To jest po prostu biegowa fota roku" - napisał administrator profilu Biegologia.pl, który udostępnił zdjęcie pani Barbary.

 


Wpis ma ponad 9 tys. reakcji i niemal tyle samo udostępnień. W komentarzach internauci nie kryją zachwytu nad formą 75-latki.


"Zbieram szczękę z podłogi", "super babeczka i jakie mięśnie!", "szacun, wielkie ukłony dla biegaczki", "pani Basia jest wielka!" - to tylko niektóre z komentarzy pod zdjęciem.

 

polsatnews.pl

prz/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie