Warszawa: napad na właściciela kantoru. Sprawcy ukradli dwie teczki z pieniędzmi

Polska

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 7:30. Trzech napastników zaatakowało mężczyznę przy ul. 1 Sierpnia w dzielnicy Włochy. Sprawcy byli zamaskowani i mieli broń lub przedmioty przypominające broń. Według świadka zdarzenia, przestępcy ukradli dwie teczki z pieniędzmi, które niósł właściciel kantoru. Policja prowadzi zakrojone na szeroką skalę poszukiwania mężczyzn.

- Dostaliśmy zgłoszenie, że we wtorek ok. godz. 7:30 doszło do napaści na mężczyznę przy ul. 1 Sierpnia w dzielnicy Włochy w Warszawie. Z relacji poszkodowanego i świadków, wynika, że sprawców było trzech - poinformowała polsatnews.pl rzeczniczka komendy policji dla Warszawy Ochota, mł. asp. Edyta Wisowska.

 

Według świadka zdarzenia, z którym rozmawiał reporter Polsat News, napastników było czterech. - W momencie, kiedy właściciel kantoru podchodził do swojego samochodu, wyskoczyło po dwóch mężczyzn z prawej i lewej strony volkswagena, który był nieopodal zaparkowany. Przestraszyli młodą kobietę, która widząc co się dzieje uciekła, a napastnicy rzucili się na mężczyznę. Pobili go i zabrali dwie teczki. Chwilę później odjechali volkswagenem. Byli zamaskowani i na pewno jeden z nich miał broń - stwierdził mężczyzna, który widział całe zajście.  

 

Zaatakowanemu mężczyźnie nic groźnego się nie stało. 

 

- W tej chwili na miejscu zdarzenia pracują policjanci z psem tropiącym, zabezpieczane są wszelkie ślady. Trwają poszukiwania napastników - dodała mł. asp. Wisowska.

 

Polsat News, polsatnews.pl

pez/paw/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie