Bielsko Biała: 82-latek pobił młotkiem żonę i szwagierkę, potem skoczył z dziewiątego piętra

Polska

82-letni mężczyzna miał od dłuższego czasu znęcać się nad żoną. W piątkowy wieczór podczas awantury, pobił 81-latkę młotkiem i zaatakował jej siostrę. 71-letniej kobiecie udało się uciec i zawiadomić policję. W tym czasie mężczyzna wyskoczył z dziewiątego piętra. Zginął na miejscu.

Do tragedii doszło w piątkowy wieczór na bielskim osiedlu Beskidzkim. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że mieszkający tam 82-letni mężczyzna w czasie awantury zaatakował młotkiem swoją o rok młodszą żoną i jej 71-letnią siostrę.

 

- Swoją żonę pobił tak dotkliwie, że kobieta w poważnym stajnie trafiła do szpitala, jej siostra zdołała uciec i zaalarmować sąsiadów, ci zawiadomili policje i pogotowie, 71 latka też trafia do szpitala, jej życiu na szczęście nie zagraża niebezpieczeństwo – poinformowała podinsp. Elwira Jurasz z policji w Bielsku Białej.

 

Następnie 82-latek wyskoczył z dziewiątego piętra, zginął na miejscu. Prawdopodobną przyczyną awantury były pieniądze.

 

Mężczyzna miał się już wcześniej znęcać nad żoną. Małżeństwu miesiąc wcześniej założono niebieską kartę. Jeszcze trzy godziny przed piątkową tragedią w mieszkaniu 80-latków interweniowała policja. Kobieta miała przekazać funkcjonariuszowi, że zachowanie męża się poprawiło.

 

Polsat News, polsatnews.pl

hlk/pez/prz/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie