Aston Martin za świadectwo z czerwonym paskiem. Inkrustowany kryształami Swarovskiego

Moto
Aston Martin za świadectwo z czerwonym paskiem. Inkrustowany kryształami Swarovskiego
mat. prasowe Aston Martin

O tym, że warto się dobrze uczyć, przekonała się uczennica moskiewskiej szkoły. W nagrodę za wyniki w nauce i zdobycie złotego medalu - to rosyjski odpowiednik polskiego świadectwa z czerwonym paskiem - otrzyma od rodziców Astona Martina DB11 Volante inkrustowanego kryształami Swarovskiego. Kabriolet kosztował 26 mln rubli. W przeliczeniu na złotówki, to ponad 1,5 mln zł.

Nastolatka zamierza kontynuować naukę w prestiżowym Moskiewskim Państwowym Instytucie Stosunków Międzynarodowych (MGIMO). Portal Life.ru nie podał wprawdzie kierunku studiów, który wybrała, ani informacji o tym, kim są rodzice dziewczyny, ale poinformował, że samochód, który dostała to kabriolet Aston Martin DB11 Volante w wyjątkowej wersji niedostępnej dla "zwykłego" klienta.

 

Diablo Red z kryształami


Jej samochód zostanie wykonany na zamówienie ze specjalnym wyposażeniem. Wnętrze będzie dwukolorowe - w odcieniach marsala i karmelowym. Drewniany kokpit wykończony zostanie drewnem, wybrano ciemny jesion. Z kolei nadwozie będzie miało kolor Diablo Red.

 

Na koniec auto będzie inkrustowane kryształami Swarovskiego.


Nad zamówieniem pochylą się specjaliści w laboratorium Q, usytuowanym w siedzibie firmy Aston Martin w Gaydon, w hrabstwie Warwickshire (Wielka Brytania). Auto zostanie dostarczone do moskiewskiego salonu firmy Avilon - jedynego autoryzowanego przedstawiciela brytyjskiego koncernu w Rosji.

 

Prezent za 26 mln rubli


Wybór tego modelu nie był przypadkowy, gdyż rodzice przyszłej studentki są fanami samochodów sportowych, a w ich garażu stoją już samochody marek Ferrari i Bentley.


Według portalu Life.ru rodzice nastolatki za ten luksusowy sportowy samochód zapłacą 26 mln rubli (ponad 1,5 mln zł).

 

Life.ru

grz/hlk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie