Na dobre i na złe z biało-czerwonymi. Pokażcie, jak wspieracie Polaków przed meczem z Japonią

Polska
Na dobre i na złe z biało-czerwonymi. Pokażcie, jak wspieracie Polaków przed meczem z Japonią
PAP/Bartłomiej Zborowski

Piłkarska reprezentacja Polski dziś o 16:00 zmierzy się z Japonią w swoim ostatnim meczu na Mundialu w Rosji. Po dwóch porażkach - z Senegalem i Kolumbią - biało-czerwoni grają już tylko "o honor". Przysyłajcie zdjęcia i filmy, na których pokażecie, że jesteście z polskimi piłkarzami na dobre i na złe.

Swoje zdjęcia lub filmiki możecie przesyłać mailem na adres portal@polsat.com.pl, poprzez wiadomości na facebooku polsatnews.pl lub przez zakładkę Widzisz-Zareaguj.


Będziemy wdzięczni za dodanie krótkiego opisu (wystarczy jedno zdanie) lub przynajmniej podanie imienia autora zdjęcia i nazwy miejscowości.

 

Od godz. 15:00 w Polsat News i na polsatnews.pl ruszy wydanie specjalne "Pożegnanie z mundialem" poświęcone meczowi z Japonią. W pierwszej części gośćmi będą m.in. były reprezentant Polski Paweł Golański i aktor Artur Barciś. Od godz. 17:50 w studiu zasiądą trener i były reprezentant Dariusz Wdowczyk oraz aktor Robert Jarociński.

 

"Mimo porażki i nieudanych mistrzostw dla Biało-Czerwonych dalej będziemy im kibicować i wspierać swoim dopingiem" - napisał pan Arek, który przysłał nam zdjęcie po przegranej z Kolumbią.

 

 

"Raz na wozie raz pod wozem. Ale to właśnie oni przez ostatni 4 lata dostarczyli nam super emocji!!!" - napisała pani Monika.

 

 

 

polsatnews.pl

prz/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie