Bojowy wóz piechoty najechał na volkswagena. Kierowca otarł się o śmierć [WIDEO]

Świat
Bojowy wóz piechoty najechał na volkswagena. Kierowca otarł się o śmierć [WIDEO]
Flickr/Alexxx Malev/CC BY-SA 2.0/Instagram/autogrodno.by

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło koło Grodna. Podczas przejazdu kolumny pojazdów wojskowych, kierowca stracił panowanie nad wozem bojowym i najechał na osobowego volkswagena. Potężna wojskowa maszyna zmiażdżyła przód auta od strony kierowcy. Ten miał niebywałe szczęście.

- Rozłożył się fotel kierowcy i znalazł się on w pozycji leżącej. Ale kierownica i deska rozdzielcza przygniotła mu nogi - opowiadał jeden ze świadków wypadku portalowi AvtoGrodno.

 

 

 

 

– Mężczyznę udało się szybko odblokować, powinno być z nim wszystko dobrze - dodał świadek.

 

Tuż po wypadku białoruski resort obrony przekazał, że "pokrycie szkód, wyrządzonych wskutek wypadku zostanie zorganizowane zgodnie z ustawodawstwem".

 

 

Wojskowi postanowili jednak nie czekać na zakończenie śledztwa i ruch ministerialnych urzędników. Zorganizowali wewnętrzną zbiórkę, a zebraną kwotę przekazali kierowcy.

 

- Porozmawialiśmy, wszystko jest ok. Sami do mnie zadzwonili i przyjechali. Nie żywię do nikogo urazy - przekazał właściciel volkswagena.

 

- Nie zdążyłem nawet się przestraszyć. Dopiero później, kiedy wszyscy się rozjechali i wieczorem doszedłem do siebie, zaczęło mnie trząść - wspominał.

 

belsat.eu, autogrodno.by, s13.ru

ml/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie