Obcięli jej włosy, bili i oblewali wrzątkiem. Para podejrzana o znęcanie się nad współlokatorką

Polska
Obcięli jej włosy, bili i oblewali wrzątkiem. Para podejrzana o znęcanie się nad współlokatorką
Policja Dolnośląska
Zdjęcie ilustracyjne

Policjanci z Ząbkowic Śląskich (Dolnośląskie) zatrzymali 48-letnią kobietę i 35-letniego mężczyznę podejrzanych o znęcanie się nad 41-letnią współlokatorką. Ofiara zgłosiła się do szpitala ze złamaniami, powybijanymi zębami i śladami poparzeń. Podejrzani trafili do aresztu.

"Cały proceder wyszedł na jaw dopiero w momencie, gdy pokrzywdzona trafiła do szpitala " - poinformowała dolnośląska policja.

 

41-latka przyznała, że za jej stan odpowiadają jej wspólokatorzy. Dramat kobiety miał rozpoczać się po miesiącu wspólnego mieszkania. Para miała ją bić, kopać, przypalać papierosami i parzyć wrzątkiem. Oprócz tego kobiecie obcięto włosy, powybijano zęby i złamano rękę.

 

Ofiara nikomu nie mówiła co przeżywa - dopiero po trafieniu do szpitala sprawą zainteresował się jej brat. Po opuszczeniu szpitala nie wróciła do domu swoich oprawców.

 

Policja odkryła, że zatrzymany mężczyzna był w przeszłości karany za podobne przestępstwo. Zarówno on, jak i 48-latka trafili do aresztu na 3 miesiące.  Za zbieg przestępstw grozi mężczyźnie do 7,5 roku a kobiecie do 5 lat więzienia.

 

polsatnews.pl

bas/prz/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie