Seksualna napaść na kobietę w Gdańsku. Policja publikuje wizerunek poszukiwanego mężczyzny

Polska
Seksualna napaść na kobietę w Gdańsku. Policja publikuje wizerunek poszukiwanego mężczyzny
gdansk.policja.gov.pl

W ubiegłym tygodniu na klatce schodowej jednego z domów w Gdańsku Oliwie doszło do seksualnej napaści na kobietę. Policja upubliczniła w czwartek wizerunek mężczyzny, mogącego mieć związek z tym zdarzeniem i prosi o pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Śledztwo w sprawie napaści, do której doszło 8 czerwca, prowadzi Komisariat IV Policji pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Gdańsk Oliwa.


Policja i prokuratura nie informują o szczegółach zdarzenia, ale według nieoficjalnych informacji ze źródeł zbliżonych do organów ścigania, do mającej podłoże seksualne napaści na kobietę doszło na klatce schodowej jednego z domów, stojących przy al. Grunwaldzkiej na terenie gdańskiej Oliwy.


W czwartek policjanci zdecydowali się upublicznić film oraz zdjęcia i portret pamięciowy przedstawiające mężczyznę, który może mieć związek ze zdarzeniem. Funkcjonariusze zaapelowali o wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości. "Zapewniamy anonimowość" - zaznaczyli policjanci.

 

 

Fot. gdansk.policja.gov.pl


Włosy do ramion, oczy niebieskie


Jak wyjaśniła asp. Karina Kamińska, oficer prasowa Komendanta Miejskiego Policji w Gdańsku, mężczyzna ma około 25-28 lat, ok. 170-180 cm wzrostu, włosy do ramion, a oczy niebieskie. - W dniu zdarzenia ubrany był w zielony t-shirt, spodnie do uda białe w hawajskie wzory, na stopach klapki - poinformowała Kamińska.


Dodała, że osoby, które rozpoznają mężczyznę, albo posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem IV Policji w Gdańsku.

 

PAP

prz/hlk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie