Russell Crowe znów będzie kibicował reprezentacji Polski

Świat

Światowej sławy australijski aktor Russell Crowe będzie kibicował polskiej reprezentacji podczas rozpoczynających się w czwartek mistrzostw świata w Rosji. Odtwórca głównej roli w filmie "Gladiator" po raz pierwszy okazał wsparcie polskim piłkarzom już podczas mistrzostw Europy, które odbyły się w 2016 roku we Francji.

"Oto zespoły, które będę śledził na mistrzostwa świata. Nie typuję zwycięzców, przedstawiam jedynie te drużyny, które mam zamiar śledzić podczas fazy grupowej" - napisał aktor na swoim oficjalnym koncie na Twitterze.    

 

Wśród drużyn na które zwrócił uwagę Crowe, oprócz Polski znalazły się również Urugwaj, Portugalia, Australia, Islandia, Kostaryka, Korea Południowa oraz Belgia.

 

"Byłby szczęśliwy gdyby wygrała Anglia"

 

Aktor napisał również, że "byłby szczęśliwy gdyby wygrała Anglia", ale "Niemcy są bardzo mocni".

 

Russell Crowe zyskał sympatię polskich kibiców podczas odbywających się dwa lata temu we Francji mistrzostw Europy. Popularny aktor wspierał wtedy reprezentację Polski publikując w swoich mediach społecznościowych zagrzewające Polaków do walki wpisy, jak i komentował na bieżąco poczynania kadry Adama Nawałki.

 

 

polsatnews.pl, Zdj. główne: Facebook/Russell Crowe

dk/dro/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Przeczytaj koniecznie