Licealistka "zabrała" znanego aktora na bal maturalny. Teraz on "zabrał" ją do pubu

Kultura
Licealistka "zabrała" znanego aktora na bal maturalny. Teraz on "zabrał" ją do pubu
Instagram/Rob McElhenney

Allison Closs, nastolatka z Pensylwanii (USA), postanowiła w ubiegłym miesiącu wybrać się na bal maturalny w towarzystwie hollywoodzkiej gwiazdy Danny’ego DeVito. Plakat z jego podobizną nakleiła na karton i udała się na imprezę. Zdjęcia z balu zrobiły taką furorę w internecie, że teraz aktor postanowił odpowiedzieć 17-latce tym samym i "zabrał" ją do pubu w Filadelfii.

Nastolatka kupiła plakat Danny’ego DeVito za 100 dolarów na Amazonie. Nakleiła go na karton, założyła mu krawat pożyczony od brata, a do butonierki wsadziła kwiatek. Dokupiła jeszcze za 20 dolarów hulajnogę, którą "powiozła" towarzysza na maturalny bal.

 

Dziewczyna przyznała, że nie miała z kim iść na bal, więc uznała, że równie dobrze może zabrać gwiazdę filmową, z jej ulubionego serialu.

 

"Noc, której nigdy nie zapomnę" - napisała dziewczyna publikując "wspólne" zdjęcia z aktorem.

 

 

A night I’ll never forget 💙

Post udostępniony przez Allison Closs (@allicloss1)

 

 

Jej pomysł okazał się przebojem - zdjęcia, które obiegły sieci społecznościowe sprawiły, że opisały to amerykańskie media. Kiedy wydawało się, że po tym szumie medialnym cała sprawa przejdzie do historii... na Instagramie "pojawił się" Danny DeVito z Allison.

 

Zdjęcie DeVito z nastolatką w pubie zamieścił na Instagramie inny amerykański aktor i reżyser Rob McElhenney. "Hej, Allison, słyszałem, że zabrałeś Danny'ego na bal. Co za zbieg okoliczności. On zabrał ciebie do Paddy'ego..." - napisał Rob McElhenney.

 

McElhenney jest pomysłodawcą, scenarzystą i reżyserem serialu "U nas w Filadelfii", w którym gra Danny DeVito, a Paddy's Pub to bar wymyślony na potrzeby serialu. W Filadelfii trwają właśnie zdjęcia do 13. serii tego sitcomu.

 

"Jestem w szoku!" - odpowiedziała mu Allison.

 

polsatnews.pl, philly.com, ABC

grz/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie