Czołowe zderzenie dwóch samochodów osobowych. Siedem osób rannych, w tym troje dzieci

Polska
Czołowe zderzenie dwóch samochodów osobowych. Siedem osób rannych, w tym troje dzieci
PAP/Tytus Żmijewski, zdj. ilustracyjne

Siedem osób, w tym troje dzieci w wieku od 13 do 15 lat, zostało poszkodowanych w wypadku drogowym, który zdarzył się w niedzielę w Niebylcu k. Strzyżowa (Podkarpackie). Poszkodowani trafili do szpitali. Droga krajowa nr 19 przez kilka godziny była zablokowana.

- W Niebylcu doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych. W jego wyniku poszkodowanych zostało siedem osób podróżujących tymi autami. Wśród nich jest troje dzieci w wieku od 13 do 15 lat - powiedział Bartosz Wilk z zespołu prasowego podkarpackiej policji.

 

Ofiary wypadku przetransportowano do szpitali. Wszyscy byli przytomni. W akcji ratowniczej uczestniczył m.in. śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

 

Trwa ustawanie skutków wypadku oraz ustalanie jego przyczyn. - Policja zorganizowała objazdy przez Babicę, Strzyżów i Lutcze. Utrudnienia mogą potrwać ok. dwóch godzin - dodał Wilk.

 

Droga krajowa nr 19 prowadzi z Kuźnicy do granicy ze Słowacją w Barwinku. Biegnie przez województwa: podlaskie, mazowieckie, lubelskie i podkarpackie.

 

PAP

paw/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie