Uczennica wypadła z okna hotelu w czasie szkolnej wycieczki. 17-latka mogła lunatykować

Polska
Uczennica wypadła z okna hotelu w czasie szkolnej wycieczki. 17-latka mogła lunatykować
Polsat News, zdj. ilustracyjne

Uczennica II klasy liceum w Słupsku przyjechała do Kołobrzegu ze szkolną wycieczką. Grupa nocowała w hotelu przy ul. Portowej. We wtorek około 6:00 rano policjanci otrzymali zgłoszenie, że pod budynkiem leży młoda kobieta. 17-latka została zabrana do szpitala i przeszła operację. Według nieoficjalnych informacji, upadła z wysokości czwartego piętra. Możliwe, że przed wypadkiem lunatykowała.

17-latka po upadku była przytomna. Doznała m.in. licznych obrażeń. We wtorek przeszła operację i przebywa na OIOM-ie, ale nie wiadomo, w jakim jest stanie - informują lokalne media.

 

Dokładne okoliczności tego zdarzenia bada policja i kołobrzeska prokuratura. Według nieoficjalnych informacji "Radia Gdańsk", do wypadku miało dojść, gdy dziewczyna lunatykowała.

 

Szkoła w Słupsku, do której chodzi nastolatka, nie komentuje sprawy. "Nie udzielamy żadnych informacji. Na podstawie dyrektywy RODO odmawiam komentarza" - taką odpowiedź w sekretariacie liceum miał usłyszeć dziennikarz "Faktu". Odmówiono mu nawet informacji o liczbie opiekunów wycieczki.

 

Radio Gdańsk, Fakt, Głos Kołobrzegu, polsatnews.pl

paw/ml/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie