Śmiertelne potrącenie pieszego w Słubicach. Policja szuka sprawcy

Polska
Śmiertelne potrącenie pieszego w Słubicach. Policja szuka sprawcy
Polsat News

Policja ze Słubic (Lubuskie) poszukuje sprawcy śmiertelnego potrącenia, do którego doszło minionej nocy na drodze woj. nr 139 w miejscowości Laski Lubuskie w pow. słubickim. Zginął tam 26-letni pieszy. Kierowca auta, które go potrąciło, oddalił się z miejsca wypadku - poinformowała Ewa Murmyło z Komendy Powiatowej Policji w Słubicach.

Do wypadku doszło w nocy o nieustalonej godzinie. Potrąconego znaleziono we wtorek około godziny drugiej w nocy. O tej porze służby otrzymały zgłoszenie.

 

Na miejsce udało się pogotowie ratunkowe; lekarz stwierdził zgon mężczyzny w wyniku odniesionych obrażeń. Oględziny wykazały, że mieszkaniec pow. słubickiego został potrącony przez jakiś pojazd.

 

Odbędzie się sekcja zwłok 

 

- Na razie nie wiemy, czy był to samochód osobowy czy też większy. Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat tego wypadku, prosimy o kontakt z naszą komendą - powiedziała Murmyło.

 

Dodała, że zwłoki 26-latka zostały na polecenie prokuratora zabezpieczone do sekcji, a na miejscu wypadku przeprowadzono oględziny oraz zebrano ślady mogące pomóc w identyfikacji pojazdu, który potrącił mężczyznę.

 

PAP

zdr/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie