Krosno: zwłoki 13-miesięcznego dziecka w mieszkaniu. Matka była poszukiwana przez policję

Polska

Policja znalazła zwłoki dziewczynki w poniedziałek w bloku przy ul. Czajkowskiego w Krośnie (Podkarpackie). W środku funkcjonariusze zastali 24-letnią Natalię W. Kobieta była poszukiwana przez policję. Partner kobiety złożył zawiadomienie o uprowadzeniu rodzicielskim.

Policja, aby dostać się do mieszkania musiała wyważyć drzwi.

 

Znajdująca się w środku 24-letnia Natalia W., mieszkanka powiatu brzozowskiego, miała liczne obrażenia ciała i była w złym stanie psychicznym. Funkcjonariusze nie mogli nawiązać z nią kontaktu. 

 

Ciało dziecka w stanie daleko posuniętego rozkładu było w łóżeczku.

 

Matka trafiła do szpitala psychiatrycznego

 

Przyczyny śmierci dziewczynki mają ustalić lekarze z Zakładu Medycyny Sądowej po przeprowadzeniu sekcji zwłok. Jak poinformowała Aurelia Skiba z Prokuratury Okręgowej w Krośnie, śledztwo będzie się toczyć w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci. Po sekcji kwalifikacja czynu może zostać zmieniona. 

 

24-latka z powodu swojego stanu zdrowia została przewieziona do szpitala psychiatrycznego. Tam przejdzie badania.

 

Zgłoszenie o uprowadzeniu rodzicielskim

 

Kobieta była poszukiwana od 11 maja. Wówczas partner kobiety złożył zawiadomienie o uprowadzeniu rodzicielskim. Małżeństwo od pewnego czasu nie mieszkało ze sobą, ale ojciec utrzymywał kontakt z dzieckiem. Nagle kobieta zniknęła bez słowa. To zaniepokoiło mężczyznę, więc zgłosił sprawę na policję. 

 

O znalezieniu zwłok dziecka jako pierwsze poinformowało radio RMF FM.

 

krosno24.pl, RMF FM, PAP

nro/luq/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze