Wjechał Audi A4 pod ciężarówkę. Zginął na miejscu. Droga zablokowana przez wiele godzin

Polska
Wjechał Audi A4 pod ciężarówkę. Zginął na miejscu. Droga zablokowana przez wiele godzin
KWP Lublin

Kierowca audi z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym. Kierowca auta osobowego poniósł śmierć na miejscu. Droga krajowa nr 19 w Paszkach Małych (Lubelskie) zablokowana była w nocy z soboty na niedzielę od północy do godzin porannych.

Do wypadku doszło w nocy około godziny 00:20 we wsi Paszki Małe na drodze krajowej nr 19. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Audi A4, 19-letni mieszkaniec gminy Kock z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka Mercedesem Actrosem wraz z naczepą. Mercedesem kierował 28-letni obywatel Rosji.

 

Droga zablokowana była przez ponad 5 godzin


Siła uderzenia była tak duża, że oba samochody wylądowały w przydrożnym rowie. Niestety w wyniku wypadku kierowca audi poniósł śmierć na miejscu, natomiast kierujący mercedesem z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Droga krajowa zablokowana była przez ponad 5 godzin.

 

 

 

 

W nocy z piątku na sobotę do równie groźnego wypadku doszło  we wsi Rudka na trasie Chełm – Rejowiec (Lubelskie). Wstępnie ustalono, że kierowca ciężarowego auta marki DAF, 40-letni mieszkaniec gminy Chełm, wykonywał na drodze manewr cofania na prywatną posesję. W tym czasie w jego samochód uderzył jadący w tym samym kierunku osobowy Ford Focus, którym kierował 19-letni mieszkaniec gminy Siedliszcze.


W wyniku tego zdarzenia kierowca osobówki z poważnymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

 


polsatnews.pl

grz/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze