Zarzuty dla właścicielki żłobka za wulgarne słowa i znęcanie się nad dziećmi. Nagrali ją rodzice

Polska

Zarzuty dla Izabeli P. opiekunki i właścicielki nielegalnego żłobka, która wulgarnie odzywała się do małych dzieci. Zachowanie kobiety zostało nagrane przez rodziców, którzy ujawnili skandal.

Kobieta, która prowadziła w swoim mieszkaniu punkt opieki nad dziećmi usłyszała zarzut znęcania się fizycznego i psychicznego nad podopiecznymi - poinformowała w piątek szczecińska prokuratura okręgowa. Kobieta nie przyznaje się do winy.

 

Podejrzanej zarzucono m.in., że znęcała się fizycznie i psychicznie nad czwórką dzieci. Według śledczych, używała wobec nich słów uznanych powszechnie za obelżywe, krzyczała oraz używała przemocy fizycznej, dopuszczając do powstania m.in. siniaków.

 

Po ogłoszeniu zarzutu prokurator przesłuchał kobietę, która nie przyznała się do zarzucanego jej czynu.

 

Wobec kobiety zastosowano policyjny dozór, zakaz kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonych oraz nakaz powstrzymania się od wykonywania jakiejkolwiek działalności związanej z opieką nad dziećmi.

 

W aktach sprawy znalazło się m.in. nagranie mające pochodzić z mieszkania kobiety, w którym opiekowała się dziećmi.

 

O prowadzeniu przez kobietę działalności polegającej na zajmowaniu się dziećmi we własnym mieszkaniu zawiadomiono także Urząd Miasta w Szczecinie, urząd skarbowy i wojewódzką stację sanitarno-epidemiologiczną.

 

Za zarzucany podejrzanej czyn grozi kara pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat

 

polsatnews.pl, Polsat News

hlk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie