Matka pozwalała gwałcić swoje córki. 78-latek miał zapłacić 100 dolarów za seks z kilkulatkami

Świat
Matka pozwalała gwałcić swoje córki. 78-latek miał zapłacić 100 dolarów za seks z kilkulatkami
Fulton County Jail

W amerykańskim stanie Georgia rozpoczął się proces kobiety, która pozwalała starszym mężczyznom molestować i gwałcić swoje kilkuletnie córki. Za proceder kobieta pobierała pieniądze, które miała wydawać na narkotyki.

25-letnia Morgan Summerlin przyznała się przed sądem, że dwukrotnie pozwoliła starszym mężczyznom na obcowanie z jej córkami. Sprawa jest szokująca, bowiem dziewczynki mają zaledwie 5 i 6 lat.

 

Za pierwszym razem kobieta, która jest uzależniona od narkotyków, zaprowadziła swoje córki do 78-letniego Richarda Office'a. Później "umówiła" je na spotkanie z nieco młodszym Alfredo Trejo.

 

"Trudno wyobrazić sobie coś bardziej przerażającego"

 

Dziewczynki były molestowane i gwałcone przez obu mężczyzn, którzy później zapłacili za to ich matce. Starszy z nich, jak podają amerykańskie media, miał zapłacić kobiecie 100 dolarów.

 

Sprawa wyszła na jaw, gdy dziewczynki opowiedziały o całym procederze dorosłym. Jak informują lokalne media, dzieci wyznały, że matka zaprowadziła je do domu starszego mężczyzny, od którego dostała narkotyki i czekała w salonie, gdy ten zamknął się z nimi w sypialni. 

 

- Trudno wyobrazić sobie coś bardziej przerażającego niż to, co można znaleźć w tej sprawie - powiedział prokurator okręgowy Paul L. Howard, Jr. - Mam nadzieję, że te dwie małe dziewczynki w jakiś sposób to przetrwają i staną się kobietami, które będą mogły prowadzić normalne i satysfakcjonujące życie - dodał.

 

O wszystkim wiedziała babcia dziewczynek

 

Obaj mężczyźni uczestniczący w tym makabrycznym procederze usłyszeli już wyroki. Starszy z nich został skazany na karę dożywotniego więzienia.

 

- Wpływ tych nadużyć seksualnych na te dzieci jest tragiczny. Jesteśmy wdzięczni, że ława przysięgłych uznała oskarżonego za winnego tego zdeprawowanego czynu - powiedziała po ogłoszeniu wyroku zastępca prokuratora okręgowego, Irina Khasin.

 

Młodszy z mężczyzn, który molestował dziewczynki, został skazany na 25 lat więzienia.  

 

W sprawę zamieszana była również babcia sióstr, która wiedziała o gehennie jaką przechodzą jej wnuczki, jednak nic z tym nie zrobiła. Kobieta została skazana za to na 5 lat więzienia.  

 

Wyrok w sprawie matki zostanie ogłoszony 4 czerwca.

 

Fox News

dk/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie