Jarosław Kaczyński w szpitalu. Odwiedzili go m.in. prezydent, premier i wicepremier

Polska
Jarosław Kaczyński w szpitalu. Odwiedzili go m.in. prezydent, premier i wicepremier
Polsat News

Najważniejsze decyzje zapadają w małej salce na piątym piętrze szpitala przy ul. Szaserów w Warszawie, gdzie przebywa prezes PiS Jarosław Kaczyński – podał "Super Express". W odwiedzinach byli już m.in. prezydent Andrzej Duda, premier Mateusz Morawiecki i wicepremier Beata Szydło. Prezes ma być w stałym kontakcie z premierem, który niemal codziennie zdaje mu relacje z najważniejszych wydarzeń.

Kaczyński od czwartku leży w Wojskowym Instytucie Medycznym przy ul. Szaserów w Warszawie, w Klinice Gastroenterologii, Endokrynologii i Chorób Wewnętrznych.


Politycy PiS przekonują, że poza kontuzją kolana prezesowi nic nie dolega.


- W najbliższym czasie prezes nie będzie miał zabiegu. Ma stan zapalny w kolanie, które go boli, i lekarze muszą tutaj zadziałać. Pewnie będzie to wymagało pobytu w szpitalu jeszcze przez kilka dni – powiedział "Super Expressowi" jeden z polityków z otoczenia Kaczyńskiego.


W poniedziałek do prezesa PiS miał - niezauważony przez nikogo - przyjechać premier Morawiecki. Rozmowa miała trwać ponad godzinę.


Następnego dnia Kaczyńskiego odwiedziła Beata Szydło, z którą prezes rozmawiał ponad 5 godzin. Tematem rozmów miała być polityczna przyszłość byłej premier, która może wystartować w wyborach do europarlamentu.

 

W gronie odwiedzających miał być także prezydent Andrzej Duda i marszałek Sejmu Marek Kuchciński.

 

se.pl

prz/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie