Katastrofa helikoptera z panną młodą na pokładzie. Ślubu nie odwołano

Świat
Katastrofa helikoptera z panną młodą na pokładzie. Ślubu nie odwołano
Twitter/193-Bombeiros PMESP

Do wypadku śmigłowca doszło w miejscowości Vinhedo w pobliżu Sao Paulo w Brazylii. Na pokładzie maszyny był pilot, panna młoda, fotograf i dziecko. Wszystkim udało się o własnych siłach wydostać z rozbitej maszyny, zanim ta stanęła w płomieniach. Ślub odbył się zgodnie z planem.

Do katastrofy helikoptera doszło na terenie niewielkiej winnicy, gdzie miała się odbyć ceremonia ślubna. Wszystko wydarzyło się na oczach przerażonych gości.

 

Świadkowie zdarzenia relacjonowali w brazylijskich mediach, że pilot helikoptera podczas podchodzenia do lądowania stracił kontrolę nad maszyną, która chwilę później spadła na ziemię.

 

Na nagraniach opublikowanych w internecie widać pannę młodą, która tuż po katastrofie wyszła z wraku o własnych silach. Samodzielnie z rozbitej maszyny wydostali się również pozostali uczestnicy lotu.

 

 

Chwilę później doszło do eksplozji i maszyna stanęła w płomieniach. Pożar został ugaszony przez strażaków.  

 

Przyszłej małżonce nic się nie stało. Pilot, fotograf i dziecko odnieśli natomiast jedynie drobne obrażenia.

Jak informują brazylijskie media, mimo tragicznych wydarzeń, ślub na wyraźne życzenie panny młodej odbył się zgodnie z planem. 

 

 

Nie był to pierwszy taki przypadek w Brazylii. W ubiegłym roku pewna 32-letnia kobieta postanowiła spełnić swoje marzenie i przylecieć na swój ślub helikopterem. Na uroczystość jednak nie dotarła. Maszyna rozbiła się kilka kilometrów od celu, a kobieta zginęła.

 

Globo, rt.com

dk/luq/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze