Miała pobić partnera tłuczkiem do mięsa. Bo zamknął drzwi do mieszkania, a ona zapomniała klucza

Polska
Miała pobić partnera tłuczkiem do mięsa. Bo zamknął drzwi do mieszkania, a ona zapomniała klucza
KPP Piaseczno

34-letnia mieszkanka Piaseczna pod Warszawą dotkliwie pobiła swojego konkubenta - informuje policja. Po zatrzymaniu kobiety przez funkcjonariuszy okazało się, że była ona wcześniej poszukiwana do odbycia kary więzienia.

Do zdarzenia doszło we wtorek w późnych godzinach nocnych. Jak dowiedział się portal onet.pl, wracając do domu kobieta nie mogła wejść do mieszkania, bo drzwi były zamknięte, a ona nie miała klucza. Zdenerwowało ją to i kiedy drzwi otworzył partner, zaatakowała go pięściami, a później tłuczkiem do mięsa.

 

- Otrzymaliśmy zgłoszenie o awanturze domowej. Na miejscu zastaliśmy pobitego mężczyznę, który wskazał, kto dokonał pobicia - powiedział polsatnews.pl kom. Jarosław Sawicki z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie.

 

Pobity zgłosił się do placówki medycznej, gdzie opatrzono mu obrażenia. Najprawdopodobniej nie był to pierwszy raz, kiedy został pobity przez partnerkę.

 

Skazana za znęcanie się

 

Po kilku godzinach na głównym skrzyżowaniu w Piasecznie funkcjonariusze zatrzymali podejrzewaną o pobicie kobietę.

 

Podczas sprawdzania jej danych w policyjnym systemie informacyjnym okazało się, że 34-latka jest poszukiwana do odbycia 15 miesięcznej kary pozbawienia wolności. - Kobieta była wcześniej notowana za znęcanie się nad bliskimi i za zniszczenie mienia - powiedział oficer prasowy.

 

Jeszcze w środę kobieta została przewieziona do jednego z zakładów karnych. Kobiecie może grozić nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

 

polsatnews.pl, onet.pl

mr/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie