Polka zdobyła mistrzostwo Włoch. Sukces uczciła nagim zdjęciem

Instagram/Joanna Wołosz

Siatkarki Imoco Volley Conegliano, w składzie z rozgrywającą reprezentacji Polski Joanną Wołosz, zdobyły tytuł mistrza Włoch. Polka sukces swojej drużyny uczciła... nagim zdjęciem.

To pierwszy tytuł mistrzyni Włoch w karierze Wołosz. Wcześniej występowała przez trzy sezony w Unendo Yamamay Busto Arsizio, z którym wywalczyła wicemistrzostwo (2014).

Wołosz miała wiele powodów do świętowania, ponieważ oprócz wywalczenia trzeciego w karierze tytułu mistrzowskiego (wcześniej dwukrotnie wywalczyła tytuł mistrza Polski z Chemikiem Police) została również wybrana najlepszą zawodniczką włoskich finałów.

Polska sukces swojej drużyny uczciła publikując na Instagramie zdjęcie z szatni, na którym w stroju Ewy pozuje z pucharem za zwycięstwo.

Zespół Wołosz wystąpi za tydzień w Bukareszcie w finale Ligi Mistrzyń. 28-letnia rozgrywająca z powodów osobistych zrezygnowała w tym roku z występów w drużynie narodowej.