Mył okna w szpitalu przebrany za Spider-Mana. Został skazany za pedofilię na 105 lat więzienia

Świat
Mył okna w szpitalu przebrany za Spider-Mana. Został skazany za pedofilię na 105 lat więzienia
NewsChannel5/YouTube.com

Jarratt A. Turner pracował w szpitalu w Nashville w Stanach Zjednoczonych. Przebrany za Spider-Mana mył okna, żeby poprawić nastrój małym pacjentom. Na jaw wyszły jednak informacje, że 36-latek molestował dwoje dzieci, które znalazły się pod jego opieką. Mężczyznę skazano na 105 lat więzienia.

W materiale telewizyjnym z 2013 r. Turner mówił, że cieszy go praca, w której może pomagać innym. Okazało się, że wybrał ją nieprzypadkowo i próbował nawiązać kontakt z pacjentami, jednak w placówce mu się to nie udało. 

 

Dwie rodziny, z którymi się zaprzyjaźnił, poznał poza szpitalem. Zaoferował, że zaopiekuje się przez jakiś czas dwojgiem dzieci - rocznym i dwuletnim. Między 2014 a 2015 rokiem kilka razy je molestował. Zrobił zdjęcia, na których uwiecznił te czynności i wysyłał materiały przez internet zainteresowanym. 

 

Turner logował się tylko do publicznych sieci wi-fi. Zdradziło go częste korzystanie z jednej lokalizacji, a właściciel firmy pomógł policji go namierzyć.

 

W 2015 r. Turner usłyszał zarzuty tworzenia i rozpowszechniania dziecięcej pornografii. Miesiąc temu przyznał się do winy. W poniedziałek sąd skazał go na 105 lat więzienia.

 

newschannel5.com, polsatnews.pl

mta/luq/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie