"Do Grodna w dni wolne od handlu". Biuro podróży organizuje wyjazdy na niedzielne zakupy

Biznes
"Do Grodna w dni wolne od handlu". Biuro podróży organizuje wyjazdy na niedzielne zakupy
vk.com/oldcity.grodno

Mimo tego, że to Białystok uważany jest za zakupową Mekkę dla mieszkańców Grodna, to jedno z biur podróży uznało, że kierunek ten można z powodzeniem odwrócić. Oferta "Do Grodna w dni wolne od handlu" to jednodniowa wycieczka na Białoruś, podczas której przewidziano m.in. zwiedzanie miasta i wizytę w największym centrum handlowym z białoruskimi towarami.

Oferta białostockiego biura podróży "Nowator" dotyczy tych niedziel, które zgodnie z wprowadzonymi od niedawna przepisami, są w Polsce wolne od handlu.

 

Przewodnik, muzeum i hipermarket

 

Jednodniowy wyjazd rozpoczyna się o godz. 7:30 zbiórką w centrum Białegostoku.

 

Po przyjeździe do Grodna zaplanowano objazd po najważniejszych grodzieńskich zabytkach, obiad z kuchnią białoruską i czas wolny, podczas którego można zwiedzić m.in. "sklepy z pamiątkami lub po prostu odpocząć w małej kawiarni".

 

Na 16:30 zaplanowano z kolei półtoragodzinne "zwiedzanie największego centrum handlowego z białoruskimi towarami - Old City".

 

Podróżnym towarzyszyć ma przewodnik mówiący w języku polskim. Uczestnicy wyjazdu dostaną także wejściówkę do Muzeum Elizy Orzeszkowej.

 

Pierwszy taki wyjazd na zagraniczne zakupy odbędzie się w niedzielę 15 kwietnia.

 

Niedzielny shopping w Ostrawie

 

To nie pierwsza inicjatywa, która umożliwia Polakom wyjazd za granicę w celu zrobienia niedzielnych zakupów. Przewoźnik "Leo Express" reklamuje trasę do Czech.

 

"W najbliższą niedzielę zamknięte będą galerie handlowe. Jednak nie trzeba rezygnować z zakupów w ten dzień. Co powiecie na niedzielny shopping w Ostrawie? Jedźcie z nami! Szybkie i komfortowe połączenia Leo Express do Ostrawy czekają na Was. Z Katowic do Ostrawy dojedziemy w 1 godzinę i 25 minut!" - zaprasza na swoim profilu społecznościowym czeska firma.

 

 

polsatnews.pl, belsat.eu

 

zdr/hlk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie