Przewodniczący rady miasta Bolesławiec składał życzenia świąteczne. "Ch... ci w d..." - usłyszał

Polska
Przewodniczący rady miasta Bolesławiec składał życzenia świąteczne. "Ch... ci w d..." - usłyszał
YouTube/UM Bolesławiec

Pod koniec sesji Rady Miasta Bolesławiec (Dolnośląskie) jej przewodniczący złożył radnym życzenia wielkanocne. Jeden z obecnych na sali skomentował je wulgarnymi słowami: "ch... ci w d...". Samorządowiec nie wiedział, że mikrofon wciąż był włączony, a jego wypowiedź została nagrana. Radny Dariusz Mucha tłumaczył później, że były to jego szczere życzenia dla przewodniczącego Jarosława Kowalskiego.

- Zamykam dzisiejszą sesję i jednocześnie składam wszystkim: Wesołych Świąt - powiedział na zakończenie środowej sesji  przewodniczący Jarosław Kowalski, a samorządowcy zaczęli wstawać z krzeseł.

 

Niezrzeszony radny Dariusz Mucha "pod nosem" skomentował życzenia Kowalskiego. "Ch... ci w d..." - odpowiedział przewodniczącemu.

 

Mucha nie wiedział jednak, że jego mikrofon jest włączony. Słowa radnego usłyszeli więc pozostali zgromadzeni w urzędzie miasta, a całość nagrała kamera. 

 

 

"To są moje szczere życzenia dla przewodniczącego"

 

Radny został zapytany przez lokalny portal bolec.info o to, dlaczego tak się zachował.

 

- To są moje szczere życzenia dla przewodniczącego rady Jarosława Kowalskiego - stwierdził w rozmowie z portalem. Dodał, że nie zamierzał nikogo urazić swoimi słowami, a jeśli jednak tak się stało, to przeprasza.

 

polsatnews.pl

zdr/paw/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie