Tragiczny wypadek pod Olsztynem. Nie żyje 31-latka. Prawdopodobnie była w ciąży

Polska
Tragiczny wypadek pod Olsztynem
Galeria zdjęć (6)

Do czołowego zderzenia volkswagena i peugeota doszło na trasie Barczewo - Jeziorany (woj. warmińsko-mazurskie). Autami podróżowało pięć osób. Troje z nich przewieziono do szpitala. Śmierć na miejscu poniosła 31-letnia pasażerka.

Do tragedii doszło w czwartkowy wieczór. Około godz. 19:00 kierowca osobowego volkswagena jechał z rodziną od strony Barczewa w kierunku Jezioran. Z nieznanych dotąd przyczyn stracił za wsią Kronówko panowanie nad autem i zjechał na przeciwny pas ruchu.

 

Wśród poszkodowanych dwójka małych dzieci

 

Volkswagen, którym podróżowała rodzina z dwójką małych dzieci zderzył się z jadącym z naprzeciwka busem Peugeot Boxer.

  

- Pasażerka auta, 31-letnia kobieta, zginęła na miejscu - powiedział polsatnews.pl mł. asp. Rafał Prokopczyk, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

 

- Kierowcę auta oraz dwójkę małych dzieci - 4-letniego chłopca oraz 8-miesięczną dziewczynkę, przewieziono do szpitala. Obrażenia, jakich doznały nie zagrażają ich życiu. W najcięższym stanie jest kierowca pojazdu - poinformował policjant.

 

Sprawdzą, czy była w ciąży

 

Portal polsatnews.pl nieoficjalnie dowiedział się, że 31-letnia kobieta mogła być w ciąży. Oficjalnie policja tego nie potwierdza.

 

- Ciało zostało przewiezione do prosektorium - powiedział Prokopczyk, który dodał, że będzie przeprowadzona sekcja zwłok.

 

Do szpitala przewieziono też 33-letniego kierowcę drugiego auta. To mieszkaniec Olsztyna.

 

W wyniku zdarzenia volkswagen, który podróżowała czteroosobowa rodzina został doszczętnie zniszczony.

 

Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. Jako wstępną przyczynę śledczy podają niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

 

polsatnews.pl

mic/hlk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie