Kibice oburzeni ceną oficjalnej koszulki piłkarskiej reprezentacji Polski

Polska
Kibice oburzeni ceną oficjalnej koszulki piłkarskiej reprezentacji Polski
Facebook/PZPN Sklep Kibica

"Koszulka Vapor to całkowita nowość", "w 100% pokrywa się z koszulkami używanymi przez piłkarzy podczas meczu" - można przeczytać na facebookowym profilu oficjalnego sklepu PZPN. Kibice przede wszystkim zwrócili jednak uwagę na - ich zdaniem - wygórowaną cenę produktu, bo za trykot Nike trzeba zapłacić aż 569 zł. Na uwagi internautów odpowiedział prezes PZPN Zbigniew Boniek.

Koszulkę model Vapor można kupić w sklepie stacjonarnym lub przez internet od czwartku. Dokładnie w takich trykotach polscy piłkarze zagrają w czerwcu na mistrzostwach świata w Rosji. 

 

"Jest to najwyższy dostępny model, który 100% pokrywa się z koszulkami używanymi przez piłkarzy podczas meczu. Wyróżniają się one użyciem technologii VaporKnit, która zapewnia jednocześnie wyjątkową przewiewność i maksymalną swobodę ruchów podczas gry, a także zastosowaniem specjalnego dopasowanego kroju" - reklamuje produkt PZPN Sklep Kibica na Facebooku.

 

Dostępne są też dwa inne modele, które są nieco tańsze: Breathe Stadium za 349 zł i Breathe Football za 199 zł. 

 

 

"PZPN nie ustala cen benzyny na stacjach Lotosu" 

 

Pod postem pojawiło się wiele wpisów, w których internauci zwracają uwagę, na - ich zdaniem - zbyt wysoką cenę za koszulkę. Do 569 zł trzeba dopłacić jeszcze 30 zł, jeżeli na koszulce ktoś chce mieć numer i swoje nazwisko.

 

"Poszaleli z cenami", "Coś wam się w głowach poprzewracało z tymi cenami", "Drożej niż w Anglii, Niemczech" - skomentowali kibice.

 

Na te uwagi zareagował na Twitterze szef PZPN Zbigniew Boniek, który napisał, że "PZPN nie ustala cen benzyny na stacjach Lotosu, cen garniturów Vistuli, czy cen koszulek sponsorów itd.".

 

 

Mundial w Rosji rozpocznie się 14 czerwca, gdy na Łużnikach w Moskwie gospodarz zmierzy się z Arabią Saudyjską.

 

Rywalami Polaków w grupie H będą kolejno: Senegal (19 czerwca w Moskwie), Kolumbia (24 czerwca w Kazaniu) i Japonia (28 czerwca w Wołgogradzie).

 

polsatnews.pl

paw/ml/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie