Luksusowe iPhone’y ku czci wyborczego zwycięstwa Putina. Golden Age i Black Alligatore

Technologie
Luksusowe iPhone’y ku czci wyborczego zwycięstwa Putina. Golden Age i Black Alligatore
Galeria zdjęć (11)

Oblicze Władimira Putina złoci się na iPhone’ach X, których ekskluzywną wersję wypuściła moskiewska firma Atelier Caviar. Wykonany ze złota gadżet kosztuje 269 tys. rubli (prawie 16 tys. zł). Na rynek wypuszczono jedynie symboliczne 76 sztuk tych kosztownych urządzeń - na cześć 76 proc. poparcia, które skutecznie starający się o reelekcję prezydent uzyskał w niedzielnych wyborach.

Złote telefony ozdobiono portretem prezydenta Władimira  Putina, godłem Rosji, szczegółowym widokiem na Kreml z rzeki Moskwa oraz napisami o treści: "Myślimy o najlepszej przyszłości i osiągniemy ją" i "Złota era Władimira Putina". Portret Putina wykonano w technologii podwójnej galwanizacji.


Telefon, jak napisano na stronach producenta, odzwierciedla wszystkie zaawansowane techniki mistrzów.


"Ten telefon jest symbolem triumfu, potwierdzeniem bezwarunkowego zwycięstwa, znakiem jedności obywateli kraju, ponieważ, jak powiedział prezydent, jesteśmy jednym zespołem!" - przekonują twórcy.

 

Złoto połączone z miękką skórą aligatora


W ofercie jest też nieco tańsza wersja Leaders Putin Black Alligatore – kosztuje 259 tys. rubli. W tym modelu połączono złoto z miękką skórą aligatora. Tego modelu jest też w ofercie trochę więcej - seria liczy 99 sztuk.


Internauci zwracają w komentarzach uwagę, że chodzi raczej o "złotą erę, która już wiele lat temu nastała dla samego rosyjskiego przywódcy i jego otoczenia, a większość głosujących na Putina Rosjan mogłaby zacząć o niej mówić (złotej erze - red.) dopiero wtedy, gdyby sami zostali obdarowani takimi luksusowymi zabawkami".

 

polsatnews.pl

grz/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie