19-latek wjechał autem w dom, uciekł z miejsca zdarzenia i próbował popełnić samobójstwo

Polska
19-latek wjechał autem w dom, uciekł z miejsca zdarzenia i próbował popełnić samobójstwo
Polsat News/Zdj. ilustracyjne

19-letni kierowca po wypadku drogowym uciekł z miejsca zdarzenia i chciał popełnić samobójstwo. Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem w miejscowości Karsy w powiecie pleszewskim.

19-letni mieszkaniec gminy Gołuchów, kierujący citroenem Xsara Picasso, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze.

 

Jak powiedziała rzecznik prasowy pleszewskiej policji Monika Kołaska, mężczyzna wjechał na prawe pobocze i uderzył w opuszczony dom.


Dwie nastolatki trafiły do szpitala


Pasażerki w wieku 15 i 17 lat, mieszkanki Poznania i gm. Gołuchów, z poważnymi obrażeniami trafiły do kaliskiego szpitala. Rzeczniczka poinformowała, że jedna z dziewcząt jest w stanie ciężkim.


- 19-latek uciekł z miejsca zdarzenia i usiłował popełnić samobójstwo przez powieszenie w budynku gospodarczym na terenie miejsca zamieszkania - powiedziała rzecznik prasowy pleszewskiej policji.


19-latek w stanie ciężkim


Sprawcy wypadku - jak poinformowała rzeczniczka - udało się przywrócić funkcje życiowe i w stanie ciężkim przewieziono go do szpitala w Kaliszu.


- Prowadzimy postępowanie mające na celu wyjaśnienie dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia - powiedziała rzecznik.

 

PAP

prz/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie