Partia wódki wycofana ze sklepów. Klienci mieli skarżyć się na zapach

Polska
Partia wódki wycofana ze sklepów. Klienci mieli skarżyć się na zapach
Flickr/Conor Lawless/Zdj. ilustracyjne

"W nawiązaniu do zgłoszeń reklamacyjnych przesłanych do Działu Obsługi Klienta, firma Wyborowa S.A. podjęła decyzję o wycofaniu ze sprzedaży jednej partii wódki Luksusowa o pojemności 0,7 l i numerze 1711206" - poinformował producent w komunikacie. Firma podkreśliła, że "produkt nie stanowi zagrożenia dla zdrowia człowieka", ale prosi o jego niespożywanie.

"Działania te mają charakter ściśle prewencyjny i zostały podjęte pomimo iż reklamacje dotyczyły jedynie kilku opakowań dystrybuowanych wyłącznie na polskim rynku" - napisano.


Producent zwrócił się także z do wszystkich osób, które zakupiły lub są w posiadaniu produktów ze zidentyfikowanej partii, o ich niespożywanie.


Poprosił także o kontakt ze specjalnie uruchomioną infolinią pod numerem (022) 53 53 235 "w celu uzyskania dalszych instrukcji". 


"Jednocześnie firma pragnie podkreślić, że produkt z wyżej wymienionej partii nie stanowi zagrożenia dla zdrowia człowieka" - dodano w komunikacie.

 

"Bezpieczeństwo oraz najwyższa jakość naszych produktów mają dla nas priorytetowe znaczenie. Obok działań związanych z jak najszybszym rozwiązaniem tej sytuacji, prowadzone są prace mające na celu wyeliminowanie możliwości wystąpienia podobnych zdarzeń w przyszłości" - zapewniono.


O skargach klientów na podejrzany zapach alkoholu poinformowało Radio ZET.

 

polsatnews.pl, Radio ZET

prz/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie