"Mamy zabukowane koncerty na cały rok". Siostry Godlewskie w programie "Skandaliści"

Polska

- Nasz pierwszy utwór będzie nagrywany w poniedziałek - zapowiedziały siostry w rozmowie z Agnieszką Gozdyrą. Jak przekonują, same piszą teksty do piosenek na rozpoczynającą się ich trasę koncertową. - Nie będzie to kolędowanie. To nasze własne, autorskie utwory - przekonywała jedna z sióstr w programie "Skandaliści".

Gośćmi "Skandalistów" były Magdalena, Małgorzata i Monika "Esmeralda" Godlewskie.

 

Świat dowiedział się o nich niedawno, kiedy wrzuciły do sieci swoją wersję słynnego przeboju "Pada śnieg" Edyty Górniak.

 

Od tego momentu ich popularność rośnie. Siostry budzą kontrowersje i wiele osób zastanawia się, dlaczego to właśnie one stały się tak znane. 

 

Na początku programu "Skandaliści" siostry wykonały wspomniany przebój "Pada śnieg".

 

 

Godlewskie powiedziały w programie Agnieszki Gozdyry, że tytuł ich debiutanckiego utworu będzie brzmiał "To są one". - Zaczynamy nagrywać muzykę, skupiamy się na trasie koncertowej. Koncerty są zabukowane na cały rok - dodały.

 

- Na pewno będą to bardzo głębokie piosenki, bo to co my przeżyłyśmy w życiu, jest nie do opisania - mówiły. 

 

Siostry wyjaśniły także, w jaki sposób radzą sobie z agresją w internecie.  Jedna z Godlewskich zapowiedziała, że pociągnie do odpowiedzialności prawnej osoby, które obrażają ją i jej rodzinę w sieci.

 

Dotychczasowe odcinki programu "Skandaliści" można obejrzeć tutaj.

 

Polsat News

paw/zdr/hlk/

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze