"Ekskluzywna jedynka koło kibla". Poseł Kukiz wściekły z powodu podróży pociągiem PKP

Polska
"Ekskluzywna jedynka koło kibla". Poseł Kukiz wściekły z powodu podróży pociągiem PKP
Facebook/Paweł Kukiz

"Podróżne bydło (w tym ja) koczujemy we wspólnocie na korytarzach (ja mam ekskluzywna jedynkę koło kibla) i chwalimy Pana (tego od PKP)" - napisał na Facebooku Paweł Kukiz. Lider Kukiz'15 w gorzkich słowach opisał swoją podróż polskimi kolejami na trasie Tychy-Warszawa. Jego zdaniem kolej zapomniała o zmianie turnusów na feriach. Wpis ze zdjęciami z pociągu zakończył hasztagiem "#metoo".

"Pozdrowienia z ekscytującej podróży na trasie Tychy-Warszawa. PKP nie przewidziało, że w jednych rejonach kończą się ferie, a w innych zaczynają i nie dało ani dodatkowych wagonów ani pociągów" - zaczął swój wpis.

 

Lider Kukiz'15 napisał, że musi w związku z tym "koczować na korytarzu" i "chwalić Pana od PKP". "Alleluja! Amen" - dodał.

 

"P.S. W tym poprzednim pociągu i następnym tez brak miejsc i ledwie się człowiek przeciska... #meetoo" - zakończył wpis.

 

 

"Polityk powinien zetknąć się ze światem Kowalskiego"

 

Na wpis zareagowali użytkownicy internetu.

 

"I to jest poseł. Nie jakieś tam samoloty, wygody, limuzyny. Ale zwyczajnie jak inni obywatele" - brzmi jeden z komentarzy pod postem Kukiza.

 

"Czasami polityk powinien zetknąć się ze światem Kowalskiego, aby było trochę pokory i szacunku do wyborcy" - napisał inny internauta.

 

W komentarzach pojawiły sie także opinie krytyczne pod adresem PKP. "PKP wiecznie zdziwione w okresie świat ferii i długich weekendów, mam wrażenie ze nikt nie monitoruje sprzedaży biletów i nie reaguje na czas aby zwiększyć skład. A kupowanie miejscówek bez miejsca to moim zdaniem oszustwo" - brzmi jeden z zamieszczonych pod wpisem Kukiza komentarzy (pisownia oryginalna - red.).

 

polsatnews.pl

zdr/hlk/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie