83-latek w pożarze stracił dom. Uratował jedynie małego kota. Zobaczcie nagranie, które poruszyło internautów

Świat
83-latek w pożarze stracił dom. Uratował jedynie małego kota. Zobaczcie nagranie, które poruszyło internautów
Fot. You Tube screen

Na filmie widać starszego mężczyznę, który płacząc tuli zwierzątko. Tym mężczyzną jest 83-letni Ali Mese, mieszkaniec prowincji Ordu w Turcji. Do pożaru jego domu doszło, gdy próbował rozpalić ogień w piecu. Budynek był drewniany, więc płomienie rozprzestrzeniły się błyskawicznie. Udało mu się uratować jedynie kota.

83-latek był miłośnikiem kotów. Miał niewielką hodowlę. Niestety, uciekając z płonącego budynku udało mu się uratować tylko jednego z nich.


Gdy doszło do pożaru, w domu była również rodzina mężczyzny. Na szczęście zdołali uciec. Nikomu nic poważnego się nie stało. 

 

Szczęśliwe zakończenie


Film, na którym zarejestrowano moment tuż po pożarze, został wyemitowany przez wszystkie tureckie media. Nagranie dotarło do samego prezydenta Turcji. Rzecznik Erdogana w specjalnym oświadczeniu zapowiedział, że rodzina Aliego zostanie objęta specjalną opieką.


Starszy mężczyzna trafił do szpitala, gdzie lekarze opatrzyli mu poparzoną rękę. Kotem zajął się weterynarz. Jak donoszą lokalne media, przebadane zwierzę wróciło już do właściciela.

 

 

radiozet.pl, dailymail.co.uk, polsatnews.pl

nro/paw/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie