Cieszył się z narodzin córki, podbił serca internautów. "Takie coś widzieliśmy po raz pierwszy"

Polska
Cieszył się z narodzin córki, podbił serca internautów. "Takie coś widzieliśmy po raz pierwszy"
Facebook/Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny - Polna

Kreatywnością i poczuciem humoru wykazał się pewien mieszkaniec Poznania, który tym, że został ojcem, zapragnął podzielić się publicznie. Jego pomysłowość zachwyciła internautów, którzy już okrzyknęli mężczyznę "super tatą".

O nietypowej niespodziance dla mamy i córeczki przygotowanej przez ojca dziewczynki poinformował na Facebooku Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny przy ul. Polnej.

 

Mężczyzna z radości po narodzinach córki wymalował sprayem na karoserii swojego samochodu napisy "Jestem tatą" oraz serduszka. Do samochodu przyczepione były również kolorowe balony.

 

"Na Polnej rocznie rodzi się aż 7600 dzieci. Ale takie coś widzieliśmy po raz pierwszy" - skomentowali sytuację pracownicy szpitala.

 

 

Zdjęcia przystrojonego samochodu od razu podbiło serca internautów.

 

"Supet tata", "Taki tata to skarb", "Super, coś oryginalnego. Widać, że tatuś bardzo szczęśliwy", "Ma facet wyobraźnię", "Musi być z Pana fajny tata skoro poswiecil swoje auto, pokazując na nim swoja radość" - to tylko niektóre z wielu pozytywnych komentarzy zamieszonych pod postem.   

 

Okazuje się, że wymalowany samochód to nie koniec niespodzianek. Huczne powitanie czekało na mamę z dzieckiem również w domu.

 

"Z radością mogę oznajmić iż to mój kochany Skarb przyjechał po nas tym samochodem. Jestem dumna i szczęśliwa... Przy okazji dziękujemy za życzenia, córeczka nam rośnie. W domku również takie same powitanie było" - napisała pani Joanna. 

 

 

epoznan.pl, polsatnews.pl

dk/paw/
Czytaj więcej

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi newsami?

Jesteśmy w aplikacji na Twój telefon. Sprawdź nas!

Komentarze

Przeczytaj koniecznie